| Deniiidk a întrebat:

Ce intelegeti voi prin cuvantul pitipoanca?

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Pitipoanca e o fata bogata, care nu invata deloc si traieste pe banii parintilor.Se imbraca in haine roz, de firma, se da la unghii cu oja roza si degetele ei subtiri ii aluneca pe un touch screen scump.Are implanturi peste tot:buze, sani, fund. Apropo de buze, se da cu cate 10 straturi de gloss si dormitorul ei este roz, din cap pana in picioare.Asa vad eu o pitipoanca.Pe scurttongueitipoancele sunt niste persoane bogate, lenese, sclipicioase.
Pitipoanca nu inseamna neaparat cu*va.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extrem de colorata.

| rockmeout a răspuns:

O pitipoanca e una care umbla cu multi baieti, perversa, poate nesimtita, eventual obsedata de sex.Deobicei,ele umbla cu haine provocatoare(fuste scurte si bluze decoltate) pentru a atrage atentiahappy

| Deniiidk explică:

Si va plac? Eu nu le suport...mor cand le vad

| Metamorphose a răspuns (pentru Deniiidk):

Dmne ce ai putut zice! laughing Cui crezi că îi plac pițipoancele? Helăău. Doar nu suntem cocalari. :-J.

| Deniiidk explică (pentru Metamorphose):

Poate se mai pierde unu pe aici laughing

| Metamorphose a răspuns (pentru Deniiidk):

Eh dacă mă gândesc mai bine. orice e posibil! laughing.

| puricel22 a răspuns:

Pai cand spun "Pitipoanca" ma gandesc la o fata/femeie impopotonata, cu multe fundite, imbracata in roz bombon, cu tocuri de 15, mestecand guma! Pentru mine o pitipoanca nu`i neaparat o parasuta sau na o "curva" cum s`ar zice! Parerea mea!