| Alexandra00034Matei a întrebat:

Ce jocuri imi mai recomandati ca si imvu`ul... ma refer big grin
Funda big grinwinking

3 răspunsuri:
| Foarfeca a răspuns:

Sims. Poti downloada jocul de pe net (nu pot garanta ca nu are virusi) sau exista o versiune free pentru facebook, se numeste sims social.
Poti de asemenea pur si simplu sa cumperi jocul. Nu este multiplayer dar este super, te asigur.

PS: daca ai putin timp liber intra aici te rog si da like&subscribe.Multumesc anticipat!

http://www.youtube.com/watch?v=b5xreIfdbgo

| EzzySoSweet a răspuns:

Second Life, Sims big grin

| Alexandra00034Matei explică (pentru EzzySoSweet):

As vrea sa joc sims online, am jucat pe facebook sims social dar m`am plictisit, altceva?