| Aditu94 a întrebat:

Ce jocuri recomandati pentru anul 2022? Aici ma refer la orice categorie, gen

5 răspunsuri:
| Strwberrs a răspuns:

Robloxlaughing

| Stefan927 a răspuns:

GTA VI laughing, dacă ai pc de la NASA

| gherry a răspuns:

Scuze că nu îți dau un răspuns concret, dar ce specificații are Pc-ul tău și dacă dorești sa fie obligatoriu din 2022. Îți plac și jocurile vechi?

| Aditu94 explică (pentru gherry):

ASUS TUF GAMING : Rayzen 7 4800H 2.8 ghz - 4.9 ghz, 16 GB RAM 3200mhz, placa video Nvidia 6gb vram DDR5 ..nu e foarte sofisticat.

| gherry a răspuns (pentru Aditu94):

Poți juca gta online, dacă ai cu cine, Mortal Kombat 11, ceva mai vechi, ar merge și samp, resident evil village. Dacă dorești poți sa îmi dai fundă. Pot sa mai găsesc ceva jocuri, nu îmi vin momentan în minte