| JeAdina a întrebat:

Ce leacuri babesti in potriva cosurilor imi spuneti?

7 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

@Deryon vrei sa umpli pagina de scris si nu stii cum? laughing

| JeAdina explică:

Am 13 ani tongue

| getutageo a răspuns:

Te speli cu malai unde ai cosurile sau stai la soare ca le usuca

| Deryon a răspuns:

Leacuri "babesti " nu prea sunt sau daca sunt nu merg
App cati ani ai? daca ai intre 13-18 asteapta si tu cateva zile fara sa le atingi, fara sa mananci multa carne, si spalate pe maini mereu cand umbli cu ceva gen (caine, nisip etc). iti zic eu 90% merge. am avut si eu problema asta...
Daca ai peste 18... ori trec de la sine. ori cu laserwinking sper ca te-am ajutat

| Deryon a răspuns:

Leacuri "babesti" nu prea sunt. sau daca sunt nu merg

cati ani ai? daca ai intre 13-18 ani. asteapta cateva zile, fara sa umbli la ele, fara sa mananci multa carne, sa te speli dupe ce umbli cu ceva gen nisip sau animale... iti zic eu merge 90% am avut aceeasi problm

Daca ai peste 18. ori trec de la sine. ori iti trebuie lasere big grin sper ca te-am ajutat

| Deryon a răspuns:

Leacuri "babesti" nu prea sunt. sau daca sunt nu merg
cati ani ai? daca ai intre 13-18 ani. asteapta cateva zile, fara sa umbli la ele, fara sa mananci multa carne, sa te speli dupe ce umbli cu ceva gen nisip sau animale... iti zic eu merge 90% am avut aceeasi problm

Daca ai peste 18. ori trec de la sine. ori iti trebuie lasere big grin sper ca te-am ajutat

| Deryon a răspuns:

Leacuri "babesti" nu prea sunt. sau daca sunt nu merg
cati ani ai? daca ai intre 13-18 ani. asteapta cateva zile, fara sa umbli la ele, fara sa mananci multa carne, sa te speli dupe ce umbli cu ceva gen nisip sau animale... iti zic eu merge 90% am avut aceeasi problm

Daca ai peste 18. ori trec de la sine. ori iti trebuie lasere sper ca te-am ajutat