| mumapadurii a întrebat:

Ce liceu bun imi recomandati in Brasov ( media in jur de 9)? ..as vrea ceva de dimineata si cu profil uman! Mizez pe Andrei Muresanu.dar mai vreau pareri! Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| madycumada a răspuns:

Unirea cred ca e cel mai potrivit pentru tine. Gandeste-te bine. Daca nu ti se pare ok, mergi pe Andrei Muresanu daca el a fost prima ta varianta. Bafta!

| Craciun_Vlad_1996 a răspuns:

Mai ai Grigore Moisil o varianta

| Kalyope a răspuns:

Grigore Moisil nu are profil uman iar liceul Andrei Muresanu este printre cele mai slabe din Brasov, si cu media ta nu se merita sa te duci acolo. Ce mai bun liceu pentru profilul uman este Unirea. Iti recomand sa te duci acolo, mai ales daca vrei sa inveti limbi straine pentru ca au foarte multe clase de bilingv... Succes! (:

| mumapadurii explică (pentru Kalyope):

Am luat si unirea in calcul, dar zvonurile despre acest liceu nu sunt prea bune privind fetele...nu stiu daca sunt adevarate.Voi ce ziceti?