| MawaZuom a întrebat:

Ce liceu sa aleg?

Imi place:Muzica, Sportul, Romana, geografia, Desen, Latina

La mijloc:Biologia, Chimie, Engleza, Istoria

Nu imi place:Matematica., Fizica

Sunt din Sibiu.am media peste 9. ce liceu sa aleg? ce sectiune?

3 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Mai exact ce medie ai?thinking

| MawaZuom explică (pentru DennyxD):

Pai clasa 5-9, 5 clasa 6-9, 31 clasa 7 - 9, 13 si clasa a 8a sa vedem acum.

| AlexyLuvvU a răspuns:

Profil : filologie (a XI-a si a XII-a nu mai faci mate chimie si fizica), faci mai multa romana si vreo 4-5 ore max. de engleza, si latina nu mai stiu sigur cate ore.
Liceu : orice liceu din apropierea zonei in care locuiesti, in care sa nu fie numai copii de bani gatawinking si bineinteles sa aiba profil de filo.