| PentruCaAutomobile a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa-mi cumpar: un PlayStation3 sau un Smartphone foarte bun? Nu am nevoie de "smartphone" neaparat, dar toata lumea are si sunt chiar foarte misto, multe jocuri si aplicatii bune, dar jocurile nici nu se compara cu PS3. Oricum, nu se prea pot compara sapunu' cu liniaru'.

PS3 ar fi foarte misto pentru jocuri, dar nu il voi moda pentru ca vreau sa joc online, deci trebuie sa cumpar jocuri (in jur de 1-2 mil un joc bun) si un televizor nou (full hd, pe care nu cred ca il voi plati eu). Cu PS3 as iesi mult mai scump dar ce se compara cu GTA5 (+online) sau alte jocuri care nu imi vor merge pe PC nici cand or' avea porcii aripi. Mentionez ca am PS2 dar e praf. Si da, PS3 (NU XBOX!) pentru ca vreau sa joc online fara sa mai platesc, sa am jocuri exclusive si sa nu se strice din 2 in 2 luni (un coleg a avut nou-nout din Germania)

Sfat + Argumente. DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

PS3 eu in locul tau as moda consola pentru ca sant vremuri dure si poate nu vei avea parte de bani pentru orice joc. Sa joci online e plictisitor poti alege mai multa distractie cu jocuri sau sa te saturi dupa cateva saptamani pe online si sa pierzi bani. Eu vreau sa imi modez PS4 mai ales ca si onlineul trebuie platit 50€ pe an deja nu mai suport + ca o voi duce la atelier sa o vopsesc.

| PentruCaAutomobile explică (pentru mgtow):

Trebuie sa platesti 50 de euro pe an pe PS4? stiam ca doar la xbox se plateste. Oare la PS3 trebuie?

| mgtow a răspuns (pentru PentruCaAutomobile):

La ps3 nu, au innebunit acum cu ps4 si plata online dar voi moda consola cand va fi disponibil un jailbreak.