| Johnny_3797 a întrebat:

Ce mai mult fetele prefer la baiat?

Răspuns Câştigător
| raluca_5052 a răspuns:

Poy sa fie inteligent, sa fie frumos, si sa fie sincer cu persoana pe care o iubeste.

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

La ce te referi? Cum ar trebui să fie un băiat ca să-l placă o fată?
Mmm...depinde. Cel puțin, pentru mine, nu e așa de important cum arată, nu mă uit la asta, dar neapărat, trebuie să fie inteligent! Dacă nu e, degeaba!hee hee

| katy a răspuns:

In primul rand caracterul, sa nu fie fitos cu impresii pe el, imi place sa fie un barbat ingrijit sid e cuvant deci caracterul conteaza cel mai mult

| Johnny_3797 explică:

Da intr-un fel, vezi ca sunt multi oameni inteligenti dar care arata nu prea adica gras un alta deamu stiti voi happy