| Grumpy123 a întrebat:

Ce mai stiti de TinKode? (Hackerul ala care a spart servere Pentagon si NASA )

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Ai observat ca astia imediat ce sunt prinsi dispar de parca nici nu au existat? nu mai afli nimic de ei, parca ar fi martieni, apar scurt in ozn-ul lor si gata, dispar laughing daca e asa cum am tot auzit de altii pina la el, probabil ca l-au angajat aia la ei, dar nu spun, iti dai seama ca s-ar apuca toata lumea sa le sparga serverele? laughing si nu cred ca au atatea posturi, deci lucreaza discret si gata. sper sa fie asa happy

| Grumpy123 explică (pentru mixxjim):

Pai TinKode a primit o oferta sa lucreze al Google ca administrator

| mixxjim a răspuns (pentru Grumpy123):

Am auzit, acum depinde daca l-au vrut sau nu altii - daca l-au vrut l-au luat, daca nu l-au vrut face mai intai macar un pic de puscarie happy

| Grumpy123 explică (pentru mixxjim):

Dar de ce nu mai posteaza pe Facebook?

| mixxjim a răspuns (pentru Grumpy123):

Well, presupun ca e prea ocupat, ori intr-un fel, ori in altul big grin