| stefanfanu a întrebat:

Cine-i de acord ca fetele sunt cele mai complicate fiinte de pe fata pamantului.Mai complicate si ca codurile de la NASA si pentagonlaughing

26 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Eu! laughing

| Ea12345 a răspuns:

Sunt fata si iti dau dreptate! De multe ori si eu surprind fete din jurul meu sau chiar pe mine si ma gandesc la asta. dar de vina la noi sunt si hormonii, cand vine,, perioada", greu te mai intelegi cu o fata. Si stiu asta ca mi-o reproseaza prietenul meu in fiecare luna.

| FoarteLetargic a răspuns:

1. Daca nu esti in stare sa gandesti logic 3 secunde consecutiv, nu esti in stare sa intelegi o fata.
2. Pune mana pe o carte de gramatica.

| stefanfanu explică (pentru FoarteLetargic):

Cine vorbeste, cel mai de **** om. Drogatul dracu. Daca vrei sa ei la misto du-te si canta la alta masa sau du-te in dormitor sa vezi ce face mata

| Dumnezău a răspuns:

Cel ce a zis primul ca femeile sunt complicate si greu de inteles, probabil era un pustan onanist, fara pic de sarm si carisma.Iti demonstrez, cu o echipa de studiu, ca nu sunt cu nimic mai ridicole sau paradoxale decat barbatii, totusi fiind foarte usor de inteles, daca stai prin preajma lor un anume timp.Bine,ca eu sunt si un foarte fin cunoscator de caractere umane, dar nu inteleg ce-i asa mare filosofie sa intelegi o pupaza si pseudo-ideologia ei.Sau poate ati nimerit de niste femele ce au citit Coelho si au ales voluntar sa o arda ca personajele din cartile lui.Da' va zic, mici padawani, daca va chinuiti putin, n-aveti probleme.Trebuie sa mai si stii niste empatie.

Răspuns utilizator avertizat
| AndruţHere a răspuns:

Nu sunt complicate. Trebuie doar sa vrei sa le intelegi. Si daca o iei pe alta parte, nu-i mult de gandit. Adica, tipele intotdeauna se gandesc la tipi. Asta este singurul subiect care le ocupa 95% din zi.

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns:

Salutare... Tin sa cred ca intrebarea e pusa din plictiseala, nu ai avut si tu ce face. Sunt complicate pentru ca tu, nu-ti dai interesul sa le intelegi sau sa le oferi atentie, pentru a intelege.
Suntem complicate atunci cand nu ne gandim la noi si ne gandim la cei din jurul nostru, atunci cand nu stim ce decizie sa luam, pentru a le fi bine altora, nu noua. Si mai putem preciza ca... suntem complicate deoarece mergem pe o idee, ne punem ambitie, insa deseori ne intoarcem de unde am plecat. Cred ca intelegi la ce ma refer.

Pretece mai mult timp cu fetele sau cu o prietena, o sa-ti schimbi parerea.
Take care!

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru ΚαςςιαnFilellinιkoς):

Heiiiiiiiiiii, ai vazut ce zice? -> "UNELE FEMEI". laughing
Nu suntem toate asa, eu una ma inteleg cu baietii, nu sunt complicata/capoasa in cea mai mare parte a timpului. Sunt si eu defecta, clar, dar asta nu inseamna ca suntem toate la fel.
Depinde de caracter, de cat ne pasa de ceilalti. Cu toate avem ceva special fie ca suntem complicate sau nu. Si bineinteles... pana la urma, ne acceptati si asa.
Apropo... la faza cu "atentia", aici tine si de fata.

Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru ΚαςςιαnFilellinιkoς):

Referitor la ceea ce ai scris, la diferenta dintre fata si femeie, atunci eu ma plasez pe locul femeie. ( Totusi, sunt de parere ca femeie se poate numi cea care are langa ea un barbat, este casatorita, are o familie si isi indeplineste orice rol care ii corespunde).
Indiferent de varsta pe care am avut-o la momentul respectiv, nu am avut nicio aventura pana acum. Mereu am cautat ceva serios. Nu am inselat niciodata desi poate ca eu una am fost inselata, nu am facut-o si nici nu am sa o fac. Imi iubesc partenerul indiferent de situatia materiala, sunt langa el si la bine si la rau, pentru ca, sunt sigura ca si el ar face asta la randul lui. Mereu o sa-mi pretuiesc jumatatea pentru ceea ce este, pentru ceea ce ma face sa ma simt atunci cand sunt langa el, nu pentru ce are in buzunar. Astept de la el ceea ce ofer si eu : dragoste, respect si incredere. Mai pe scurt, imi doresc o relatie serioasa, plina de iubire. iar pe viitor, o familie unita. Nu stiu ce parere o sa ai, pentru ca nu ma cunosti... este posibil sa nu ma crezi. Tin sa-ti spun ca am fost alaturi in momente dificile si stari de sanatate grave in ceea ce il privea pe prietenul meu, nu m-am gandit niciodata sa-l las sau sa ma plang ca trebuie sa suport anumite lucruri. Nu m-am plans nici atunci cand nu avea bani in buzunar sa-mi plateasca o cafea. Iar cele care fac acest gest, sunt doar fite si totusi, lipsa de educatie.
Sunt multe de zis despre mine. Sunt o fata simpla care apreciaza ce are langa ea, deloc complicata. Am multe defecte, insa sunt sigura ca este cineva "acolo" care ma va accepta si asa.

Sper ca te-am (aproape) lamurit.

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru ΚαςςιαnFilellinιkoς):

In ultima parte, ai mare dreptate. Din pacate sunt destule fete care nu sunt sigure pe ele si in cel mai rau caz, nu au capul bine stabilit pe umeri. Cat despre tine dragul meu, o sa intalnesti si fata potrivita. Daca pana acum ai fost mai putin norocos, poate te asteapta ceva mai mult pe viitor!
Eu iti doresc mult succes in viata, sa ramai tot asa si o sa vezi ca o sa gasesti fata potrivita, cea care o sa te completeze. Cei al tau e pus deoparte!
Respect pentru ceea ce practici si petru ce ai realizat pana in prezent.

Ma bucur ca am putut discuta omeneste si nu ai judecat gresit lucrurile in ceea ce priveste persoana mea.

Numai bine si noroc in dragoste!

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru ΚαςςιαnFilellinιkoς):

Of mai. Sunt persoane irascibile care nu trebuie bagate in seama. Eu una ce as mai putea comenta cand pentru el, noi femeile, suntem doar niste pupaze "pseudo-ideologiste"?

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru ΚαςςιαnFilellinιkoς):

Atunci noroc ca ai dat peste mine, o sa te salvez de la moarte happy.

| stefanfanu explică (pentru h3r):

Ce mai ghicit, da din plictiseala

| stefanfanu explică (pentru h3r):

Mai fratilor mai aveti de discutatlaughing), discutati la privat laughing)

| h3r a răspuns (pentru stefanfanu):

Mhm.

| BiancaBaby a răspuns:

Nu oricine poate intelege fetele, trebuie sa ai antrenament

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Fetele sunt mai complicate ca o tastatura chinezeasca :))
uite link aici sa vezi cum arata http://www.google.ro/......tp?/imgres =))