| anonim_4396 a întrebat:

Ce masina pentru 16 ani cu 4 locuri as putea sa imi cumpar(la mana a doua)care sa fie pana in aproximativ 5000 lei si sa aiba 4 locuri?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru 16 ani nu sunt inca masini cu 4 locuri, ci masini mult mai mici numai cu 1-2 locuri, sau motociclete de pana la 125cmc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista ceva modele de la Aixam care au 4 locuri... Bine alea din spate numai locuri nu se pot numi.

Dar in niciun caz la 5000lei. poate vroiai sa zici 5000 euro.

| Catrice a răspuns:

Mașina cu 2 rotihee hee

| siriusblack98 a răspuns:

Parcă aveai nevoie de permis cat.B pentru așa ceva care se lua numai după 18 ani. Sau așa era când am dat eu de permis.