| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Ce melodii ascultati cand va plictisiti?

10 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu ascult manele, dance... dar acum in prag de Craciun ascult colinde.
Sarbatori fericite:*

| 愛日本 a răspuns:

Askult rock, sau pop! Dansez pe, muzicaa, ma prostesc si o iau inapoi de la capat! tot asa pana mor de caldhappy Incearca e amuzantlaughing

| Nicoleta a răspuns:

Cand ma plictisesc, ascult melodii cu pussicat dolls sau http://www.youtube.com/watch?v=b7k0a5hYnSI sau melodii la pian

| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey! de obicei cand ma plictisesc ascult asta:
1.alessia-boro na soupo
2. justin bieber-u smilehappy
3.rihanna-only girl
4. akon-beautifull
5. cat deluna-push [ft akon]
6.ne'yoo-one in a milion
7.adi cristescu-nu vreau poveste de amor:X
8. willow smith-whip my hair:X
9.usher-dj got us fallin' in lovetongue
10. katty perry-firework

si altele ca linkin parca, tokio hotel, justin bieber, rihanna, katty peryy, usher, ne'yoo
ceva energicbig grin

| VIPER a răspuns:

Melodii ca astea http://www.trilulilu.ro/peleaka/934bf861abd862 sau daca nu, melodii de,, foc si de inima albastra``

| Aniii a răspuns:

Kiss Fm are toate melodiile care sunt in top si este concurs Kiss Cash in care poti castiga o multimee de banii + o masina sau cel mai nou model de Iphone sau Ipod...

| roxymaria a răspuns:

Ascult de obicei radio Kiss FM, Vibe Fm sau Zu :d depinde ce gen de muzica asculti ( daca te plictiseti, poti sa te inscrii pe kiss la concurs iar daca asculti poti castiga ) citeste regulamentu big grin

| Riyukii a răspuns:

J-ROCK~!
in special de girugamesh si megaromania.si DIO.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruno mars-just the way yau are...:X:X
si sunt mai multe mel faine:X:X
catalin josan-don't wanna miss you:X
jonas brothers-hey you:X
camp rock-our song, it's on

| elena_5298 a răspuns:

Ascult Enryque Iglesias Can you heare me. Te va energiza.