| Nastia a întrebat:

Ce melodii ascultati cand va simtiti obositi/plictisiti?

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| ing. a răspuns:

De acord cu daddyhappy
Oldies but goldieslove struck

| florar a răspuns:

Incep cu Jessyca cu Allman Brothers si Piano Man, caruia merita sa i intelegeti textul

| Sara2 a răspuns:

Manele triste de iubire

| gemeni6226 a răspuns:

Cand sunt obosita muzica rock, sau populara, cand sunt plictisita muzica housesau ma culc si ascult de meditatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde...eu prefer melodii,, dansante'' si pun boxele si incep sa dansez prin camera...ador melodiile latino

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva lent si linistitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica de jalelaughing te ia imediat somnuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vama veche-nu am chef azi,,,, dj aligator-close to you,, animal x -nisip purtat de vant,, bullet-abravia,,. din astea

| alina_7783 a răspuns:

Sora mea pe youtube cantand raduioana muzica populara parodielaughing

| lucy a răspuns:

Metro Station
Seventeen forever Control super mel

| dark a răspuns:

Manele in general de dragoste!