| Seby80 a întrebat:

Ce melodii dubstep va plac cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| RuxiiiHaHa a răspuns:

Pai mie imi plac alea de la Sukh Knight (Lick it, Up in smoke, Ganja, Parabat), Pendulum (Blood Sugar, Fasten your seatbelt), Downlink (Ignition, Biohazard, Factory), Modestep (Exile), Glebstar (Concrete Jungle), Skrillex (Scream N Shout, Rude boy bass, Scatta), Uppermost (Adrenaline), Alborosie (No cocaine), Borgore (Nympho, Love, Kinder Surprise, Ice Cream, Premature Ejaculation), Eptic (Danger)... Cam astea :d Funda?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Dubstep-ul e o vomă de sunete.
No me gusta.

| Seby80 explică (pentru Holocaust):

Sincer, daca nu iti place, nu trebuia sa raspunzi!

| Holocaust a răspuns (pentru Seby80):

Sincer,dacă nu îţi păsa de răspunsul meu, nu mai îmi dădeai replay.
And, you know what? Dubstep still sucks.

| Neverplayer a răspuns:

Bastille-Overjoyed (Un adevarat DUBSTEp)
SKRILLEX-Bangarang (e mai mult BND
Taiki-Rising up
Mai multe, mai e o melodie care ma bucura LMFAO-Sorry for party rock