| anonim_4396 a întrebat:

Ce mesaj as putea sa-i trimit unei prietene care are majoratul? Un mesaj mai special, nu stiu. Aveti vreo idee?

4 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Cand inca o petala din anii tai frumosi s-a scuturat alene, vibrand armonios, priveste cu mandrie, gandind neincetat la restul de petale ce nu s-au scuturat! La multi ani!

| JustMusic a răspuns:

Cand pe cap tu pui coroana
Celor optsprezece ani
Vin si eu in randul celor
Ce-ti ureaza " La Multi Ani".

sper sa-ti placa

| DianaAndreea90 a răspuns:

Daca intr-o zi iti vine sa plangi, cauta-ma. Nu promit sa te fac sa razi dar pot sa plang cu tine. Daca intr-o zi iti vine sa fugi, cauta-ma. Nu promit ca o sa te opresc, dar pot sa fug cu tine. Daca intr-o zi nu ai chef sa sculti pe nimeni, cauta-ma. Promit sa tac oricat vrei tu. Daca intr-o zi ma cauti si nu raspund... vin-o repede sa ma vezi, poate eu am nevoie de tine. La multi ani sa fi fericita si iubita, si tot ce iti doresti tu

| DianaAndreea90 a răspuns:

Zambeste... astazi e o zi speciala, fii gata sa te simti importanta si nu uita ca ai alaturi o prietena ce va fi mereu in umbra ta!

asta e asa mai special eu i l-am trimis prietenei mele si i-a placut foarte mult