Janina
| Janina a întrebat:

Joi trebuie sa merg al majoratul unei prietene.
Aveti idee ce as putea sa ii cumpar?

Răspuns Câştigător
| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Poti sa-i iei un ceas, dar cu adevarat frumos. unul in forma de inimioara:Xun parfum special, cu aroma dulce si senzual.aman2 impachetate intr-o cutie roz si in ea mai pui si popcorn
ar fi o idee originalawinking

17 răspunsuri:
Janina
| Janina explică:

Doar atat? ma gandeam eu la un urs mare de plus, dar parca e prea putin.

Janina
| Janina explică:

Faza cu gaina e chiar tare...imi imaginez gaina intr-o cutie, si ea cand sa desfaca sa sara aia de acolo rolling on the floor

| DenissaDeea a răspuns:

Eu cand am fost la un majorat a unei colege de clasa, i-am cumparat in primul rand un buchet flori scanteioare albe, o cutie de ciocolata mai speciala, o esarfa forte frumoasa, o clama coc(avea parul mare)un spray/un ursulet si o poseta/o bluzita de vara. A fost foarte fericita se vedea pe chipul ei.si mau costat o suma aceptabila.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca e vb de MAJORAT:
cumpara-i un set de lenjerie de noapte, ultra sexy + un pachet de prezevative, dintre cele "cu gust de...".
Ambalat in mai multe randuri, sa desfaca un pachet urias, pe urma mai mica etc... dar in fata tuturor invitatilor!
Va fi si haios, si folositor, si dai un semnal clar: a devenit MAJORA!

| andreutz a răspuns:

Pe langa orice te sfatuiesti sa ii iei cadou, adauga si o gaina...vie...nu glumesc happy la noi asa e obiceiul...chiar imi pare rau ca nu mai stiu exact ce inseamna, dar daca te intereseaza fac tot posibilul si aflu big grin

| Paula a răspuns:

Tigai laughing

| mioara a răspuns:

Un ursulet de plus

cristian
| cristian a răspuns:

Carti cu sfaturi gospadaresti si carti de bucatarie.
Un buchet de flori, un tablou sau chiar o icoana pictata.

| miry a răspuns:

Un ursulet de plus mare, farduri, un set de lenjerie intima, o bijuterie, un parfum, un buchet imens de trandafiri, ceva decorativ pentru camera ei, un set de creme, pentru o fata ai de unde alege mai greu pentru un baiat

| zu a răspuns:

Depinde si de ce prefera ea, in functie de preferintele ei ai putea alege un cadou care sa semnifice intr-adevar ceva pentru ea, mai ales ca il are de la tine si daca vrei si ceva de amuzamentul vostru.

| ▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █ a răspuns:

Intra pe www.cadourisitricouri.ro. magazinul se afla in dr taberei. poti face comanda si online
hai sa vin si eu cu o sugetie. un obiect. haina. ceas. cu o fota cu voi 2. mai multe detalii in site de sus. iar preturile sunt mai ieftine de cat cele din uniri. universitate.

| ▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █ a răspuns:

Foto. fotografie. scuze gresealatongueD

| andryka a răspuns:

Un album foto cu poze cu voi doua/ gasca voastra. Mi se pare cel mai "din suflet" cadouhee hee .care, prin trecerea timpului, capata valoare in loc s ao piarda.
In functie de prietena, de preferintele ei, poti sa-i iei cadouri mai pretentioase... gen parfum, ceas de firma...
Daca stii ca prefera cv artisti, un album original ar face-o fericita.
In cazul in care ii place s aciteasca...cred ca ar fi foarte bucuroasa sa primeasca carti. De exemplu.colectia
Sau, daca sunteti prietene foarte bune, inseamna ca stii de ce are nevoie, sau ce ar dori sa-si cumpere in viitorul apropiat si ai putea sa o surprinzi cumparand u acel ceva.
Orice ai alege... shopping placut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totusi majorat
nu cred ca ar fi bine sa mergi cu un urs de plus deoarece el are 18 ani, nu are 12
poate ar trebui sai cumperi ceva simbolic, sa aiba amintire toata viata
poate o bratara de argint (sau aur daca esti plina de bani)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cadou de la un/o prieten/a este cel mai de pret lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in primul rand la un majorat se cumpara o suzeta, si nu stiu i sticla de sampanie un ursulet mare de plusrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La majorat stiu ca in primul rand se face cadou o suzeta dupa aia vezi tu ce mai vrei sa ai ieirolling on the floor