| desisdana a întrebat:

Ce metoda de slabit pentru fund si picioare stiti?

Răspuns Câştigător
| BlackPrincessCat a răspuns:

Http://www.dieta-slabire.com/......a-dorsala/
http://www.acasatv.ro/......labit.html
Eu iti recomand un produs, numit Relax and tone. Este foarte bun.Cunosc o doamna care a slabit la picioare, fund, brate, burta. E foarte bun! Dupa 3 saptamana. se vad rezultatele si pielea nu se lasa.Dar nu toate lumea isi permite. Poti face abdomene sa mergi cu bicicltela,etc.
Iti dau mai multe metode :
in primul rand sport, orice fel de exercitii cardio (alergare, ciclism, stepper, inot, gimnastica aerobica, tae-bo, etc). In plus, renunta la dulciuri, redu grasimile si painea.
Depinde,daca ai picioare musculoase nu poti face mare lucru,daca e vorba de grasime,iti recomand alergatul usor in fiecare seara ori mersul pe bicicleta zilnic.
Nu fora lucrurile,cate putin in fiecare zi si fara sa te epuizezi, masoara-ti conferinta picioarelor/pulpelor, noteaza si compara la fiecare 2 saptamani.
Funda?

4 răspunsuri:
| anonimussssssss a răspuns:

Baga alergare, role, bicicleta incearca sa transpiri cat mai mult

| OnlyGirl a răspuns:

Eu folosesc un exercitiu care chiar da rezultate: departeaza`ti picioarele,indoaie genunchii, si du` posteriorul cat de mult poti in spate si apoi indinte mainile in fata, stai asa vreo 5 minute si repeta`l, [la mine chiar a dat rezultate] succes kiss

| Cojo_8765 a răspuns:

Pune un trening de fas pe tine si alearga, transpira, asta e cheia slabitului!

| Katja_1104 a răspuns:

Nu-ti lua relax and tone e o pristie mareeeeee. Si eu il am si nu se vede nimic. Uite daca stii sa inoti du-te la bazin inoata vreo 10 bazine sau mai multe si garantat slabesti peste tot