| bia0000 a întrebat:

Ce mi recomandati un minilaptop de 10 inchi sau un laptop?

Răspuns Câştigător
| medgirl a răspuns:

Eu asi spune ca un laptot e mai bine sa alegi!

4 răspunsuri:
| αłναıиıα a răspuns:

Laptop:p

| TheLittleStrange a răspuns:

Minilaptopo...acum un an mi-am cumparat laptop si dupa cateva luni am inceput "sa plang" pentru ca regretam ca nu mi-am luat minilaptop

| DarkVampire_6349 a răspuns:

Eu iti recomand un minilaptop pentru. ca este mult mai compact si poti sa il iei cu tine oriunde doresti. Funda?

| Tiberius a răspuns:

Netbookurile sunt folosite in mod normal de cei care au nevoie de un calculator in orice moment. Sunt in general business asigura autonomie mare in defavoarea performantei. Daca ai nevoie mereu de un PC pe care sa-l folosesti in conditii de teren e util altfel e un moft.E potrivit pentru un agent de vanzari, tranzactii bancare etc etc. De o persoana care are nevoie de un PC la orice moment din zi si oriunde s-ar afla.