| liviuanonimus44 a întrebat:

Ce tel smart cu minim 4, 7 inchi imi recomandati?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| nutuxcristian a răspuns:

Alcatel One Touch POP C7 - 5, 5 inchi

| Sn4k3 a răspuns:

Uita-te pe altex.

| ykwty a răspuns:

Vodafone Smart 4, 4.5 inchi.
E foarte bun, eu asa am.

Răspuns utilizator avertizat
| ykwty a răspuns (pentru RandyViper7):

Il am de aproape o luna, si merge foarte bine. Camera nu-i geniala dar mie-mi convine. happy

Răspuns utilizator avertizat
| liviuanonimus44 explică:

Mi-am luat un Samsung galaxy grand prime cu 5 inchi si merge bine. Recomand!

| theproX a răspuns:

Ai putea incerca galaxy alpha. e in jur de 400€. are 4.7. 12MP. 2 gb ram... quad core.dar depinde si de bugetul tau. daca vrei ceva mai ieftin ai pute incerca LG optimus g sau optimus 4x hd... spune bugetul tau si iti voi da o lista

| rEbEcA991231 a răspuns:

Evolio x6 cauta caracteristici..eu sunt foarte multumita de el ✌