| Marijuana187 a întrebat:

Ce note ati luat in teze? Sau ce note credeti ca veti lua?

7 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

La geografie ma astept la 7 sau 8, latina 5 sau 6, romana 8-9 (oho viseee) si engleza 9-10 big grin

| Rallu a răspuns:

6 la mate şi 10 la romanalaughing tu?

| inghetsatacufistic a răspuns:

La mate 5 laughing la romana nu ni le-a adus, dar ma astept la un 8 sau 9 si la geografie 8 ^^ :*

| Buffy08 a răspuns:

Pai laughing la mate 6 ( am 6 pe linie la mate O. o b-) laughing ) si la romana inca nu nea adus tezele, dar presupun ca 8(din nou)

| AdYtZu_5667 a răspuns:

Buna am luat [6 la mate si 8 la romana big grin

| Marijuana187 explică:

Eu^^...ne aduce tezele la sedinta. I don't want to see fack! presupun ca voi lua 7 sau 7, 5 la mate si 9 sau 10 la romanabig grin^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca acum o sa inceapa toti cu 10 10 10!laughing