| anonim_4396 a întrebat:

Ce oala de ciorba imi recomandati sa-mi cumpar? Mentionez ca imi fac de 5 ori pe zi cate o ciorba! happy

5 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Tu iti faci doar cate O PORTIE de ciorba odata? Nu faci o oala de ciorba din care sa mananci de mai multe ori? Sincer nu conteaza tipul de oala.

| T0T a răspuns:

De 5 ori pe zi? Mama face ciorba pentru o saptamana. Foloseste o oala mare.

| lpavel a răspuns:

Atunci tu nu faci altceva toata ziua decat ciorbe... laughing))

| Neo7 a răspuns:

Cum spuneam mai devreme, ce atâta mâncare pe capul tău? De 5 ori, ce e asta? Fa ti si tu o oala de ciorba pentru o saptamana, si o ciorba care te ajuta sa mai dai jos ca n am mai auzit de copil de clasa a 8 a cu 157 de kg.