| Lacramioara7531 a întrebat:

Ce parere ai despre persoanele care vorbesc mult, chiar foarte mult, care povestesc pana... te plictisesc?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma plictisesc extrem de greu cu un om alaturi de mine.Sunt foarte directa si pun niste intrebari care de multe ori deranjeaza.Era sa imi iau un 4 ca am intrebat-o pe profa de psihologie daca isi iubeste sotul. N-am zis-o cu substrat sexual sau cu ironie. Pura curiozitatehappyEu cred ca e de datoria partenerului de discutie sa scoata intresantul din omhee hee

| Libelle a răspuns:

Aaaa...pai cunosc eu una, e o buna prietena de-a mamei.
reusesc sa ies din casa cand vine pe la noi.

| ancutsa410 a răspuns:

In general imi place sa ascult, asa ca nu prea ma deranjeaza. iaar daca ma plictiseste ii zic sa schimbe subiectul sau ceva de genu

| ana2205 a răspuns:

Mie imi plac persoanele de genul asta.Nu am nimic inpotriva lor.
Si priveste partea buna, la batranete nu o sa te plictisesti caci vei vorbi mereu...

| Riri a răspuns:

1. - ii zici in fata ca te dernajeaza asta
2.- nu iti pierzi timpul cu asa persoane happy