| Mk01 a întrebat:

Ce părere aveţi de acest articol?
http://daleagrele.blogspot.ro/2015/05/indemn-catre-adole scenti.html

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa ma leg de unele chestii pe care le-ai scris, dar imagineaza-ti ca esti unul dintre cei pentru care fost scris mesajul si gandeste-te cat de convingator ar suna pentru tine si daca te-ar face sa actionezi in vreun fel sau altul.