| PiticutMicut05 a întrebat:

Ce parere aveti de Ask.fm?

Răspuns Câştigător
| Pushtoaika99 a răspuns:

Il am si eu.E un site de nota 7 sau 8. E nasol cand dau intrebari fara sens si absolut prostesti.Of, si de-ar mai sti parintii cum vorbesc picii lor pe acest site.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un **** de site care promoveaza nonvalorile. Tipic pentru noi.

| Dayuuum a răspuns:

Este un site interesant. Ideea este buna, dar pacat ca nu se respecta laughing. Lumea isi pune intrebari prostesti. Sau chestii cu '' dai likeuri, te am la follow etc''. Ideea era ca oamenii sa se cunoasca mai bine. dar nu se poate. happy Eu ii dau nota 8 :3