| DianaBtw a întrebat:

Ce parere aveti de Ask.fm? laughing :*

10 răspunsuri:
| Alice001 a răspuns:

Mie nu mi se pare cea mai geniala idee, desi si eu am, pentru ca deocamdata nu toata lumea are si nu primesti chiar foarte multe intrebari si e greu sa ii gasesti pe cei care au. Asta e parerea mea happy

| DianaBtw explică (pentru Alice001):

Si eu am. laughing imi cam pare rau ca mi-am facut cont, dar. ^^ de plictiseala.

| GuitarFly a răspuns:

Datorita ask-ului poti afla lucruri despre o persoana sau poti sa razi putin si sa ii pui intrebari ciudate laughing

| DianaBtw explică (pentru GuitarFly):

Asta e partea buna. laughing dar cum reactionezi cand tu esti in ipostaza asta? laughing

| AlexAleex a răspuns:

Este un site frumos.

| Grimmjow69 a răspuns:

Nu-mi place deloc acel site.

| DianaBtw explică (pentru Grimmjow69):

Mna, toti idiotii prind tupeu pe acolo, iar fara anonim, nici "buna"nu au curajul sa-ti zica.

| Grimmjow69 a răspuns (pentru DianaBtw):

laughingTotal de acord cu tine.

| robijam a răspuns:

E facut de guvern! Ca sa ne observe! Acoperiti camerele de la telefon si microfoanele! Corporatistii ne vad.

| DianaBtw explică (pentru robijam):

Imi place cum gandesti! smug rolling on the floor