| Someoneeene a întrebat:

Ce parere aveti despre ask.fm?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sincer să fiu nu îmi place nu îi văd rostul.

| Someoneeene explică (pentru OnuOnulică):

Are si el rostul lui laughing

| Someoneeene explică:

Dar despre acele persoana care sunt inebunite dupa aprecieri, pub intrebari ca daca x da like la postare y trebuie sa-i dea lui x 50 de aprecieri? Eu consider ca ask.fm este doar un mod de a arata cat de populari sunt unii (eu am 2.000 si ceva de aprecieri dar n-am dat like ca sa primesc)

| Someoneeene explică:

Lol laughing) nu vreau likeuri laughing

| MarinaaLarisaa a răspuns:

Foarte util, poţi cunoaşte mai bine oamenii şi îi poţi întreba lucruri care nu le poţi spune în faţă cu anonim.

| Fabiana2R a răspuns:

Site-ul a fost conceput pentru a se putea pune intrebari fara perdea fara ca persoana respectiva sa stie cine ii adreseaza acea intrebare, e amuzant totusi sa ii vezi pe unii cum se scandalizeaza, explicand ca nu sunt obligati sa raspunda. Nu esti obligat nici sa ai ask daca te nemultumeste tupeul unora. Mi se pare cel mai usor mod de a te face de rusine avand ask.

| manumeskgabriella a răspuns:

Mie imi place ))
pot vedea alte raspursi si cher unele dintre ele te pun pe ginduri.

| DjAlexx a răspuns:

E chiar tare cand esti plictisit intri pe el e gen Facebook.
Sper ca parerea mea te-a ajutatwinking