| catalin94 a întrebat:

Ce parere aveti de baietii blonzi cu ochii albastrii?

7 răspunsuri:
| Lucinca a răspuns:

Sunt foarte frumosi si parca vezi ceva incantator in fata ochilor este ca o lumina de soare

| Piㄨㄨy a răspuns:

Vai de mama mealove strucklove struck ~=p day dreaming

| Diiana232997 a răspuns:

Ador ochii albastriilove struck

| emokyda98 a răspuns:

Pai...am fost cu unul...sunt foarte seducatori stiu sa faca ce vor din tine si stiu sa te raneasca

| pitic13 a răspuns:

Pentru unele fete acesti baieiti sunt niste printisori daca pot sa ii numesc asa pentru unele sunt chiar la ceea ce au visat de cand erau mici intr'adevar depinde cum arata...dar sunt draguti si diferiti din foarte multe puncte de vedere si depinde si de fata si de gusturile sale mie de exempu m'au atras doar baietii care au ochii albastrii dar se sp ca toti baietii sunt frumosi in functie de calitatile sale interioare sau exterioare

| BombonikPoxy a răspuns:

Pai eu ador baitzii blonzi cu ochii albastri:Xsunt pentru mine persoana ideala intr'o relatie :Xau niste ochi superbi:X

| ralusweet a răspuns:

Am fost cu 3 baieti blonzi cu ochi albastri...Pot spune doar k pentru ei doar infatisarea conteaza.iar asta nu i deloc ok.mai pot spune ca stiu doar sa insele fetele si sa le raneasca. Sfatul meu este sa aveti grija :*