| razzy23 a întrebat:

De ce fetelor le place mai mult de baietii blonzi cu ochii albastrii

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Nu-i adevarat, din cate am observat eu majoritatea umbla cu limba scoasa dupa bruneti si sateni! laughing (cu ochi frumosi, nu conteaza culoareatongue)

18 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nu-i adevarat straight face
de exemplu mie imi plac baietii blonzi, dar nu ochi albastri straight face

| Firefly a răspuns:

laughingLa fete le place toti baietii laughing

Invata sa scrii si apoi puneti intrebari de genul asta.

| คиค a răspuns:

Buna! Eu sunt fata si imi place de 2 baieti, ambii avand parul saten si ohii caprui, dar mari si extrem de frumosi.

| Nam a răspuns:

Le plac mai mult baietii nu le place! laughing

| Zâmbărici a răspuns:

Mie nu imi plac mai mult baietii cu ochii albastrii, imi plac brunetii cu ochi caprui sau verzihee hee

lolita
| lolita a răspuns:

Intotdeauna m-au atras baietii bruneti, deci nu cred ca este o regula.

| KimY a răspuns:

Mie in general imi plac baietii blonzi/bruneti cu ochii caprui/albastrii! big grin

| PurpleAngel a răspuns:

Nu stiu ce zic... dar mie imi plac baietii bruneti cu ochii albastrii sau negrii dar depinde de preferinte si intr-adevar baietii blonzi cu ochii albastrii sunt mai rari dar depinde de preferintehappy

| Slowmotioon a răspuns:

Cine te-a prostit?happylaughing

| RoooneyThePuf a răspuns:

Mmm. mie una nu prea-mi plac...prefer cei cu ochii verzi sau caprui:X

| Roxss a răspuns:

Cand vezi ceva special la un baiat, nu mai conteaza culoarea ochilor sau a parului.big grin

| razzy23 explică:

Doamne! Am facut si eu o greseala.Toti mai gresim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intrebare! Pai sunt mai rari nu gasesti oriunde un baiat blond cu ochii albastrii.winking Pe cand brunet cu ochi caprui Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat mie una imi plac baietii satenii, bruneti, nu spalacitii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecre cu gusturile lui. nu conteaza. mie una mi place baieti cu oki albastri sau verzi deskis... nu conteaza culoarea parului.

| codry98 a răspuns:

Nu-i adevarat :d mie, de exemplu imi plac baietii bruneti cu ochi caprui

| dyaana a răspuns:

Nu e adevarat...deloc poate preferintele dar uh ce crezi daca unu ca dan balan ar veni la ia nu ar spune da?

| Mamarutza_8776 a răspuns:

Pai de exemplu daca o fata e blonda cu ochii albastri ea crede ca e frumos sa fie asa.si daca ei ii place ce vede la ea crede ca e frumos si la baietzi.fiecare cu preferintele luibig grin