| Cici_6929 a întrebat:

Hi! Ce parere aveti despre baietii blonzi?

Răspuns Câştigător
| Anduuu a răspuns:

Imi plac baietii cu parul blond dar imi plac deosebit de mult baietii cu par brunet si ochi albastrii! Dar, cel mai important pentru mine nu conteaza prea mult culoarea parului ci ceea ce gandeste un baiat despre mine si daca ma iubeste,
Chiar daca acea trasatura fizica ma atrage la inceputhappy

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Brad Pitt e blond?
Ah, deloc nu-mi plac!

| MMihai a răspuns:

Că sunt blonzi! Când este să te încurci cu un bărbat iei în considerare multe, ultimele fiind culoarea ochilor sau a părului.

| poliku a răspuns:

Ca's blonzi ca blondele

| Dixie_2559 a răspuns:

Mie nu prea imi plac tipi blonzi imi plac cei bruneti big grin

| nevermind_3854 a răspuns:

Nu imi plac blonzii, baietii cu parul negru sunt mai hotbig grin