| ma7r1x a întrebat:

Ce parere aveti de fetele cu fite?

Mie sincer imi plac pentru ca se imbraca foarte bine, dar in acelasi timp nici nu imi plac pentru ca ele se uita doar la baietii cu bani si care arata foarte bine. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

O parere proasta normal. Vor ajunge insa adanc in viata si vor intelege atunci cat au gresit. O fata frumoasa dar plina de figuri imi atrage atentia 3-4 secunde cat e in campul meu vizual. O fata frumusica si simpla imi ramane in minte ceva mai mult.

2 răspunsuri:
| kiwii a răspuns:

Nu cred ca mi-am format vreo parere despre ele. dar oricum, in legatura cu ce ai scris tu, daca ele sunt frumoase si se imbraca foarte bine, nu ti se pare corect sa caute si baieti care sa li se asemene? De ce ar sta o papusa barbie laga unu' sarac si obosit?

| ma7r1x explică:

Tocmai asta e problema, ele cauta doar frumusete si bani, nu cauta dragoste, dar isi vor da ele seama peste cativa ani si va fi prea tarziuwinking... raspuns pentru kiwii happy