| Minnye10 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele cu fite? eu una nu le suport. Dar voi?

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Singurul lucru care il au fitoasele mai de pret sunt "fitele", fara de care ar fi niste nimicuri. Asta atrage atentia, fitele, vorbele spuse in sictir, injuraturile si dragaliturile gen "iubita, puiu, ingerasu, sys, pisii, pasaa" etc. Nu le suport, cum am spus intr-un raspuns anterior referitor la cei emo, mai bine as prefera sa fiu inconjurata de emo/scene/funky punky kids, decat de pitipoance si coca's, si observ ca esti de acord cu mine 50%. laughing

| Minnye10 explică (pentru znstr):

Multumesc pentru cel mai sincer raspuns. :*

| znstr a răspuns (pentru Minnye10):

Merci si eu pentru frunda. Pupici!

10 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Nu le suport, sunt niste fete rasfatate care cred ca sunt superioare tuturor, dar de fapt nu-i asa.Incep sa rada de altii, dar ele nici macar nu se uita la ele, folosesc mult machiaj si se imbraca destul de indecent daca pot spune asa.Mie una nu-mi plac si ceea ce ma deranjeaza e ca se inmultesc fetele de genul acesta.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e sila de ele.
Nu au in cap decat arfe de vedeta si se cred superioare tuturor dar sunt penibile.Alea judeca pe toata lumea dar la ele nu se uita.
Traiesc in puf, sunt superficiale si cred ca totul se invarte in jurul lor.
Ma dezgusta cand vad una in roz, cu o tona de machiaj pe fata si care se crede cea mai frumoasa dar ii lipseste creierul.

| 5a a răspuns:

Ma dezgusta, am o verisoara care e de genu asta vai de capul ei, no comment.

| Domiinic a răspuns:

Fite un mod incult folosit de persoane care nu au nimic de valoare de aratat incercand prin acest mod ieftin de a atrage atentia asupra lor nerealizand ca in realitate se fac de ras sau realizand si traind cu impresia ca acesta e modul cel mai bun finalul e tot acelasi adica se fac de ras.

| blueeyes99 a răspuns:

Sincer....eu nu le suport de loc! ce atatea fite! Mereu vor sa atraga atentia baietilo ..si injura se intinde pe banca de fata cu baietii...Mereu ele vor sa iasa in evidenta cu ceva si vorbesc in sila:@

| blueeyes99 a răspuns (pentru blueeyes99):

Scuze : baietilor*, se intindbig grin

| XxXxloveyouXxXx a răspuns:

Nule suport. dar din pacate am cam multe prin scoala

| bia53673y a răspuns:

Le urasc