| Alecriss a întrebat:

Voi ce parere aveti despre baietii care au fite?

Răspuns Câştigător
| karrinna a răspuns:

Daaa ma daa sunt genu de baietii am un tricou nike si pume in picioaree sunt smecher cel mai cel mai si ochelarii iese la agatata laughing o vrajeala si baga niste texte se cred buricu pamantuluii exact cum a spus corry COCALARI laughing

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Le-au murit laudatorii si sunt pusi in situatia teribila sa se laude ei insasi.Trebuie totusi compatimiti

| Floreenofficial a răspuns:

Pai o parere fff proasta.
sunt de evitat! sunt periculosi in sensul ca te chinuie si iti pierzi timpul degeaba cu ei!

| ATHOS a răspuns:

Daca iti doresti un prieten serios, care sa stea pe picioarele lui, care sa nu te lase balta cand ii vine lui pentru ca asa ii vine, sau pentru a se lauda in fata prietenilor lui, atunci uita de acest gen da flacau!
Iti doresc multa intelepciune in alegere!

| NickiMinaj a răspuns:

Depinde. Daca au motive sa fie aroganti, imi sunt chiar simpatici(totusi sunt o provocare si sincer cred ca orice fata s-a saturat de genul care se tine numai dupa ea), daca sunt pur si simplu cocalari, nici nu ma uit la ei.

| foxi a răspuns:

Trebuie sa ii ignori!

| Miauti a răspuns:

Ca fetele care au fite.

| BruneTTe a răspuns:

Vor sa para ceea ce nu sunt. Parca-s "fetita lui taticu". E valabil si pentru fetelaughing

| вяυηєтα a răspuns:

Buna. Pff, pot spune ca, mai rau decat ca nu ii suport, imi sunt indiferenti; asta si trebuie facut cu ei: tratati cu indiferenta, pentru ca ii deranjeaza foarte tare sa nu fie in centrul atentiei. Cand eram mai mica, imi placeau baietii cu fite si "papagal", recunosc. Dar slava Domnului ca m-am trezit la realitatelaughing prefer un baiat la locul lui, care stie cum sa se comporte cu o fatawinking

| SimplePlanFanKarina23 a răspuns:

Eu una nu-i suportwinking

| pauza a răspuns:

Eu nu-i suport.parca ar fi niste fetite de bogatasi., imi sunt antipatici

| HoopaScz a răspuns:

Adica cocalari laughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi pasa de ei suficient de mult incat sa ma apuca sa imi bat capul si sa ii analizez mai in detaliu, n-am nici o parere, nu ma intereseaza