| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Ce parere aveti de fetele (prietenele) care merg de mana pe strada? Fnda :*

Răspuns Câştigător
| Ingrid16V a răspuns:

Asa merg si eu de foarte multe ori...si nu mi se pare nimic iesit din comun!straight faceFiecare face ce vrea, merge cum vrea...si sunt sigura ca cele care se tin de mana sunt foarte bune prietene de mici si au impartit totul la bine si rau:XEle sunt obisnuite una cu alta, si o "prietenie adevarata, trece si prin foc".
Sincer, ce-mi pasa mie ce zice lumeathinking, important este ce cred eu... oricum stiu ca unii spun: "vaii, uita-le pe alea, se tin de mana parca is pe inverslaughing"dar parerea altora nu conteaza:XDaca au ceva de remarcat...mai bine sa se abtina!:X
Ai grija de tinebig hug

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lesbience

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sincer mie mi se pare cam ciudat. Cel puţin eu nu aş face asta. Baftă!

| Firefly a răspuns:

Mi se pare destul de ciudat dar acum depinde de fiecare. Personal nu as face asta, chiar daca prietenia dintre noi e stransa sunt sigura ca exista si alte metode de ati arata aprecierea. Nu as spune ca doua fete care se tin de mana pe strada ar putea fi neaparat lesbiene dar aici depinde foarte mult de varsta... daca vezi doua fete de 10-11 ani sau chiar mai putin tinandu-se de mana intru-n loc public e normal dar daca varsta depaseste 15-16 ani atunci e penibil.

| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

Si eu am niste prietene care au obiceiul asta. Mie sincer nu-mi place, ma simt constransa. Acum fiecare cu parerea lui.hee hee xoxo.

| Simona a răspuns:

Si mie mi se intampla sa merg de mana cu prietenele mele...insa nu mi se pare nimic deplasat, e un mod de ati manifesta afectiunea si sunt sigura ca nu suntem "gay"rolling on the floor cum spune Jorj

| Deyutza a răspuns:

Asa ma duc si eu uneori cu prietena mea... Cred ca sunt foarte bune prietene :*

| Alle15 a răspuns:

Ce, ao vre sunt ghey

| andreutz99 a răspuns:

Am si eu in clasa de fapt am avut care chiar se sarutau chiar daca aveau 11 ani adica doar pe buze se pupau mai exact fetele care merg de mana nu are nimic sunt asa cum sa zic.Fitzoase si elegante si se dau mari! Bafta L ι ѕѕ є η α ☮

| DeeaDeutzaaa a răspuns:

Poi eu am o parere foarte buna.Si eu am multe prietene si merg cu ele pe strada de mana. Ne intelegem foarte bine si de asta. Mi se pare mult mai nasol sa vezi baieti de mana pe strada.

funda?:*

| Saya a răspuns:

Salut!

Pai depinde de varsta lor, de obicei vezi fete pana in 10 ani mergand de mana, apoi cand au 14-15 ani merg la brathappy in orice caz inseamna ca sunt foarte bune prietene ceea ce e f bine pentru ele

| Jorj a răspuns:

Mi se par "gay".

| SteauaROsie a răspuns:

Asta inseamna ca se iubesc ca doua surori. tin mult una la alta. Dar asta nu inseamna ca sunt lesbibig grin

| GossipGirl_2226 a răspuns:

Asa mai fac si eu.hee hee
E mai ciudat sa vezi baieti care se tin de manalaughing
La fete nu e asa ciudat... daca sunt prietene e ok.tongue

| ecstasy:* a răspuns:

Se inteleg bine?

| ella_5669 a răspuns:

Pai... Eu merg de mana cu prietena mea si suntem de aceiasi varssta
Nu cred ca e mare lucru. Daca te ti de mana cu prietena ta asta nu inseamna ca esti lesbiancarolling on the floor). Mda. eu zic ca tinutul de mana e ca relatia de prieteniewinking. Succes in continuare cu raspunsurilewinking