| LadyClouds a întrebat:

Ce parere aveti de noua 'generatie disney"?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Copiilor de dupa 90 le lipseste ceva esential:mirosul realitatii
Ma includ in aceasta categorie doar si eu sunt nascuta in 93oh go on
Parintii ii menajeaza prea mult. Le ofera totul si nu cer nimic in schimb.Nu e bine.Mai tarziu copilul va intelege ca totul i se cuvine
Cat despre fete nu mai discutstraight faceChiar nu vreau sa mai zic nimic, la cate aud din partea amicilor mei mi se ridica parul in caplaughing

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu-mi place disney!
imi placeau desenele adevarate, adica cele dupa jetix sau fox kids!

| Nicoleta a răspuns:

Nu am o parere prea buna.Erau mai frumoase vechile productii.
Unele productii actuale sunt chiar foarte slabe fata de ce era inainte.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu sunt prea incantata!
Te miri ca deoadata Gomez se stramba in seriale si ajunge vedeta, jignindu-le pe cantaretele care stiu sa cante, iar dupa aceia se alege cu porecla,, diva,,.

| LadyClouds explică:

Deci m-am linistit...desenele din era FOX KIDS erau desene...si prostiile care sunt acum promovate prin la public, dar partea proasta este ca mai nou, copiii care se uita la ele se lasa influentati 100% de viata americana, dar acea viata americana poe care o vad in seriale este doar ímaginatie'!