| SkittlesS a întrebat:

Ce parere aveti de noua generatie?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E un dezastru.

| Alexander21 a răspuns:

Este mult mai proasta, deoarece au acces la informatii, si nu mai necesita sa invete nimic.Intra pe net, sau cu telefonul si au informatia.Acuma nu se mai distreaza, nu se mai danseaza.Se bea, se face sex la 14 ani, si se fumeaza cu banii furati de la parinti.Mergem spre bine, tot inainte dragi copii!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Suntem ( generatia asta in care suntem toti de aici) praf adica sa fim seriosi incultii prostii unu pe TPU intreba dc are penisul asa mic si el are media 9, 98 iti dai seama ce idiotenie a putut sa scoata acel copil din mintea lui bolnava generatia a ajuns praf copii fac sex de la 9 ani in sus obsedati de masturbare si filme porno numai rocker si emo si cocalari mai demult prin 2004 daca ascultai manele nu te numeai cocalar in scoli nu se mai fac ore de educatie sexuala la clasa a 8-a Romania e praf cum a zis si Guess Who nu ne-am nascut in locu potrivit si nici in momentul potrivit

| Shagun a răspuns:

Foarte buna, doar noi suntem noua generatie rolling on the floor
E predominant sexul de la varste foarte mici si nu e chiar bine pentru ca apar boli.
Trecand peste, nici vechea generatie nu e prea departe. Mi se par foarte multi sariti de pe fix (unii habar nu au cum sa se distreze si cum sa se imbrace )

| play4girls a răspuns:

Sunt incain scutecelaughing

| valy31 a răspuns:

Ma inchin. Ceva trebuie schimbat. Dar e prea tarziu dejalaughing