| ZoeyMe a întrebat:

Ce parere aveti de vedetele Disney?

Răspuns Câştigător
| Iuliaana a răspuns:

Aceleasi expresii ale fetei le au in toate serialele si filmele in care joacahappy

14 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Din cauza ca sunt actori la Disney, au contracte cu manageri de renume care i-au lansat si le-au adus faima. Din aceasta faima castiga si ei, si managerii lor, si toti cei care ii sustin. Din moment ce se castiga bani de pe urma lor, de ce sa nu ii lanseze? Cu melodiile nu se omoara prea mult producatorii, tinerii din ziua de azi pun botul la orice r***t comercial. Atata timp cat e usor sa lansezi un astfel de "star", care nici nu stie ce e cu el si de ce este asa faimos, si mai castigi si bani de pe urma lui, de ce sa te opresti? Maine poimaine ii pune si pe Zack si Cody sa cante, ajung si aia din actori cantareti, si va urma.straight face

| Th3eo a răspuns:

@yullyanNa01 are dreptate...

| ZoeyMe explică:

Mai astept si alte opinii.

| cristianorudi7 a răspuns:

Mama ce t... are hellinnoccence

Răspuns utilizator avertizat
| Iuliaana a răspuns:

Multumesc pentru fundawinking

| DakotaRoyse a răspuns:

Dezastru. Cred ca obsesia cu Rebelde era mai inteligenta decat toti copii aia frustrati pusi la un loc! Sunt mijloc de manipulare in masa a copiilor de 8-15 ani, serios! Plus ca ei vor fi viitorii oameni gen Lindsay Lohan si Britney Spears, copii cu bani si buni de bagat la dezintoxicare.

| Black_Cherry a răspuns:

Disney "stars" sucks(cel putin majoritatea). Sorry. Alice in Wonderland, A Christmas Carol, Pirates of the Caribbean etc. astea sunt filme Disney calumea. Singura de la Disney care mai are ceva in comun cu actoria si muzica e Miley Cyrus.

| Jadis a răspuns:

Sincer nu imi plac. Doamne, inainte eram inebunita mai ales dupa miley cyrus. Dar acum dupa cum am vazut ca s-a schimbat, nu mai imi place de ea. Si nici de restu...Sincer nu imi plac vedetele tinere. Artistele adevarate sunt astea mai invarsta ca sa zic asa, care melodiile lor sunt cunoscute in intreaga lume. De ex ai auzit vreodata o melodie de a lui Demi Lovato pe kiss fm? laughing Deci nu imi plac starurile disney, mai ales de Hannah Montana/Miley cyrus. Dar tu ce parere ai?

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Miley cyrus - s-a schimbat foarte mult. inaine era altfel -mai bine
Demi lovato- e o fata cumsecade, draguta
Selena gomez- la fel ca si demi doar ca se imbraca mult mai frumos
Nick jonas- dragut, glumet si foarte bun cantaret

Răspuns utilizator avertizat
| Kiyy a răspuns:

Parerea mea e ca unele dintre ele nici nu meritau sa ajunga asa de "departe " laughing

| βoborozzza a răspuns:

Mie imi place cel mai tare de Demi Lovato si de Nick Jonas.Nick Jonas canta foarte frumos si e si el frumos:X.

| ciocolata_expirata a răspuns:

Il fac de ras pe Mickey Mouse.
Walt Disney s-ar lua cu mainile de cap daca trai si ar vedea ce asta.