| middle654 a întrebat:

Ce parere aveti de violatori si de ce credeti ca fac lucrul asta?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere foarte proasta, normal.
De ce fac asta? De cretini ce sunt, ofticatii naibii, n-au fata pentru a avea pe cineva alaturi, n-au bani de curve si apeleaza la viol ca sa nu moara virgini.

| Cipri99 a răspuns:

Pentru ca unii nau case si mai bine la puscarie ca in ziua de azi aia traiesc foarte foarte bine acolo macar au un acoperis si 3 mese si mai bine decat pe strada.

| justmebi a răspuns:

Pentru ca sunt frustrati de faptul ca sunt refuzati de fete\femei, pentru ca au probleme psihice...

| B0ne a răspuns:

Violatorii fac asta ori pentru ca au o boala psihica ori pentru ca au fost traumatizati in copilarie... Sunt unii care fac asta pentru a se razbuna', dar sunt mai rare astfel de cazuri.

| AnaPunct a răspuns:

Violatori sunt un fel de criminal.Fac rau oamenilor si trebuie sa avem grija. Ei fac lucrurile acestea pentru ca sunt blonavi mintal si cand fac ceva pentru prima data. nu se pot opri.

| Said16 a răspuns (pentru AnaPunct):

Fatuca...
atat de proasta esti incat nu-ti dai seama cate greseli ai in ce ai scris tu acolo...