| forever4u a întrebat:

Ce parere aveti despre 2 fete care se >saruta?:

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Ca sunt lesbiene si e fix problema lor ce fac

11 răspunsuri:
| 00Criss00 a răspuns:

Lesbi...

| DarkOrbitMoon a răspuns:

1.Sunt lesbiene.Nu am nimic impotriva lor, fiecare face ce vrea.
2.Nu au avut niciodata un prieten si vor sa experimenteze sarutul, ceea ce nu ma deranjeaza.

| KristalPop a răspuns:

La mine la liceu era vreo 3 fete care se sărutau cu limba. laughing Cică ar fi sexy, excitant. Mă rog... Ceva modern în ziua de azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lesbiene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma excita sincer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corect!

| jj95 a răspuns:

Pai ce parere sa am, se spune ca daca se saruta 2 fete sunt le*bi, dar cine suntem noi sa le judecam pe ele? sincer sa fiu daca ar fi sa judec ar trebui sa judec pe toata lumea, nimeni nu e drept asa ca...n-au decat din partea mea laughing
bafta

| CharlotteAnnélise a răspuns (pentru jj95):

Nu am nimic in potriva. Fiecare face ce vrea fie ca vrem noi sau nu. O sa starniti impresii de la uni care nu o sa va intereseze dar vor fi rautacioase. Eu sincer am facut-o dejà cu o fata si nu e nu siu ce. Cat timp nu devine constant e bine, apoi daca ai atractii inspre nu e nici o problema esti libera sa faci ce vrei. Parerea mea dupa cum spuneam... Distreaza-te la maxim si fa ce vrei, doar o viata ai! Fundaa? :3 ( scuze daca am raspuns lui jj95 dar nu merge sa raspund normal )

youtube downloader

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Clar Lesby rolling on the floor))
problema lor laughing

| Magnum27 a răspuns:

Ehe pai chiar super de ele dar sa treaca si pe la minelaughing))))

| 4247148 a răspuns:

Ele sunt le*bi