| Maximilian191 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta pereche de papuci? Sincer!

http://www.eastbay.com/......ite/white/

Mai multi prieteni mi-au spus ca sunt de poponari si nu merita banii, voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Me01 a răspuns:

Buna
Sunt chiar faini parerea mea, mie imi plac si in + o pereche de papuci albi se vad întodeauna mai Frumoși.

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Daca iti plac, cumpara-i.
Tu astepti parerea celorlalti ca sa-ti spuna cum sa te imbraci.
Nu poti sa gandesti singur? Astepti sfaturile altora? De parca altii stiu mai bine decat tine ce-ti place, sau cu ce vrei sa porti.

| MirelusRoxi a răspuns:

Mie sincer imi plac, si nu cred ca sunt de ''poponari'', cum spun altii, dar nici de mers in club cu ei nu sunt. Fa ce vrei. Eu i-as lua pentru sport.

| anonimcamine a răspuns:

Sunt oribili si costa o groaza de bani, incearca pe ebay