Întrebare recomandată | VampireCrisz a întrebat:

Ce parere aveti despre aparatul dentar
?

Răspuns Câştigător
| ghtm a răspuns:

Port si eu aparatul dentar, si nu imi este placut cind cineva face glume pe seama mea, din cauza aparatului. In orice caz stiu ca il mai am de purtat putin si scap, dar in schimb, dintii mei vor ramine frumosi, ceea ce nu au toti!
este normal sa porti aparat dentar si nu este o rusine, pentru ca nu fiecare are posibilitatea sa plateasca acesti bani pentru a avea dinti frumosi!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se poarta...am o parere buna in general despre aparatul dentar

| Alina0491 a răspuns:

Eu nu am nimic de comentat. E ok. Daca e nevoie sa-l porti si te ajuta, e chiar bine. E la moda si face bine, nu?

| Rayzzor a răspuns:

Parere buna.E la moda. Daca nu ai nevoie nu iti pune.Alege culorile preferate si incearca sa il combini cu hainele care le portibig grin

| MBG a răspuns:

Nu este nimic rau in a purta aparat dentar. daca ai nevoie, poarta! happy

| AlleAlllexandra a răspuns:

Daca ai nevoie, poarta-l. Este la moda, si "pune dintii la loc" happy Daca nu ai nevoie, lasa-l de o parte happywinking

| dydav a răspuns:

In alte tari ex Italia Anglia e ceva normal sa porti la noi incepe sa fie. fratele meu are 9 ani si are aparat si chiar nu a avut niciun fel de probleme la scoala sau cu prietenii sa "faca misto" de el. e mai ok sa porti acum aparat daca iti permiti tu sau parintii decat sa ramai cu dintisorii strambi si mai tarziu chiar sa devii complexat/a