| georgianageoo a întrebat:

Voi ce parere aveti despre aparatul dentar? [ fete/baieti] :*

6 răspunsuri:
| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Sincera sa fiu desi dentistul mi-a spus sa imi pun, nu mi-am pus...
Dar e bine sa porti aparat dentar (am vazut la alte persoane) findca iti indreapta dintii. Sper ca te-am ajutat!:X

| Annie a răspuns:

Pai daca ai nevoi de el eu zic ca trebuie folosit oricat de inestetic ar fi, deoarece decat sa ai o viata intreaga dinti urati mai bine ii ani 1-2 si scapi.

| georgianageoo explică:

Nu eu am nevoie, ci o prietena. Nu stiu cum sa o conving sa isi puna.
Mie una mi se pare cool sa porti aparat dentar. Chiar e la moda. Ati fii uimiti sa stiti cate persoane isi pun aparat dentar ca sa fie in trend happy.

| georgianageoo explică:

Nu eu am nevoie de el, ci o prietena. Nu stiu cum sa o conving. Mie una mi se pare cool sa porti aparat dentar. Ati fii uimiti sa stiti cate persoane isi pun ca sa fie in trend happy. Si plus de asta este si folositor.

| LylyCullen a răspuns:

Pai nu am ce sa spun ideea este ca daca ai nevoie sal portii poartal caci apoi cand va trece termenul in care o sal portii dintii tai vor arata superbi si tu vei fii mai frumoasa.>.

| Blackmam a răspuns:

Pai trebuie sa asculti de doctor daca el ti-a spus sa il porti ...eu poersonal nu am purtat pentru ca nu am avut nevoie da eu cred ca e bun