| Diixy a întrebat:

Ce parere aveti despe aparatul dentar? Este dragut sau nu?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este pentru corecție, nu accesoriu!
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Am o colega care iubeste aparatele dentare si i se par foarte dragute. Mie una nici nu mi se par dragute dar nici urate, si eu am avut cand eram mica si l-am purtat, sincer la mine nu se prea vedea dar totusi nu conteaza cum iti sta aparatul dental deoarece il porti pentu a-ti corecta dinti si apopo sa stii ca il poti pune in ce culoare vrei ca sa il faci mai dragut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

el correcteaza dintii, nu este accesoriu!

Si Nu, nu imi placewinking
pa-pa:*

Răspuns utilizator avertizat
| MihaelaMykydutza a răspuns:

Depinde cum iti sta adica daca trebuie neaparat sa-l porti poartal. Daca nu iti trebuie neaparat si trebuie doar acasa si iti sta bine poate ca ar fi dragut dar doar daca iti sta bine cu el...

| Teroarre a răspuns:

Mda...nu arata chiar foarte bine dar mie unul nu imi place cu aparat depinde daca iti sta si frumos happy