| Feeetitzaaa a întrebat:

Ce parere aveti despre cuplurile dintre o persoana mai slaba si una mai grasa eu am in cartier un cuplu de genu asta fata este grasa si mai mica de inaltime si el este inalt si slab si se pare ca se inteleg bine:X dau fundita pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| luciana200972 a răspuns:

De cele mai multe ori nu aspectul fizic sta in fata iubirii, ce daca ea e mica si plinuta daca pentru el este frumoasa asa cum e, si persoanele grase au dreptul la iubire, daca ei se simt bine cine suntem noi sa-i judecam? parerea mea e ca chiar dc noua celor din afara ni se pare ridicol, ei se iubesc si sunt fericiti. nu-mi place sa judec pe altii pentru ca si eu am fost grasa si mi-am gasit jumatatea si stiu cum este sa fii aratat cu degetul, acum ca am 55 kg toti ma respecta dar inainte nici nu existam. asa ca in concluzie nu trebuie sai judecam, dc sunt fericiti bravo lor

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Felicitari ca nu aspectul fizic conteaza pentru ei happy
se pare ca mai sunt baieti pentru care nu conteaza asa mult aspectul fizic confused love struck

| JustMe a răspuns:

Nu am nimic impotriva, daca ei se iubesc asta e tot ce conteazahappy

| Aηηy a răspuns:

Atata timp cat ei se inteleg e foarte bine. Dar nu sa stea impreuna daca nu se iubesc ci doar ca unul e mai gras si celalalt mai slab. Este foarte bine ca se accepta unii pe altii. Si eu n`am nimic cu ei, chiar sunt hazlii cand ii vezi pe strada.

| OanaG a răspuns:

Mai fata, si ce daca unul e mai gras si altu` mai slab?

Nu`s tot oameni, frate ce intrebari! Daca lor nu le pasa de cum arata si se iubes ce conteaza greutatea sau inaltimea, atata timp cat se inteleg bine e minunat!