| blondix_2927 a întrebat:

Cum pot sa ma imbrac de paste, respectiv ruga...Mentionez ca sunt cam mica de inaltime dar nu sunt nici slaba, nici grasa...

2 răspunsuri:
| dadaaaaa a răspuns:

Sal.winking
Imi dau seama ca esti din Banat nu?
In primul rand: spune`le si tu la ceilalti ce inseamna ruga.
Hai ca zic eu: ruga este o sarbatoare ( daca pot sa zic asa) unde se aduna lumea din sat, cu muzica, mancare si din astea.
Si de imbracat habar am big grin eu anul` trecut la ruga din satul meu am avut o pereche de pantaloni negri gen blugi si un maieu cu spatele gol big grin... dar acum nu e chiar asa de cald.si chiar nu stiu.

| asdffghjjkl a răspuns:

Pai ia-ti o pereche de pantaloni sau o fusta rosie, cu pantofi negru cu alb si cu o camasuta alba cu curea neagra. Contrastul este uimitor. Stiu asta deoarece mama e designer happy