| membrugirl2010 a întrebat:

Ce parere aveti despre droguri? ati folosit? de ce?
funda

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| psiholoaga a răspuns:

Am o parere proasta.laughing Desi am in grupul de prieteni oameni care mai fumeaza cate-un joint sau mai consuma cate-o ciupercuta cu efecte speciale, mi se pare o prostie. Chiar daca ar fi unele care nu ar da dependenta, nu le-as lua oricum, prefer sa fiu lucida si cand merg la un party, si cand sunt la un concert si cand fac sex. Nu vad care e distractia in a nu-ti aminti ce s-a intamplat cu tine cu o seara in urma. Nici de fumat nu fumez, nici cafea nu beau pentru simplul motiv ca organismul meu nu are nevoie de chestiile astea, asa ca nu prea am de ce sa i le bag fortat, nu? Decat daca am o mica problema de auto-agresiune pe care nu stiu cum sa o rezolv decat facandu-mi rau.

| metehne a răspuns:

Heybatting eyelashes

Cred ca drogurile sunt cea mai proasta alegere in viata unei persoane!
de ce? pentru ca acestea nu te ajuta cu absolut nimic, produc dependenta! Si. odata ce esti dependent de droguri nu te mai poti lasa asa de usorstraight face

Sfatul meu:"NU te apuca niciodata de droguri pentru ca acestea sunt "moarte alba"!

| Patricia a răspuns:

Sunt inutileoh go on dupa cum a zis psiholoaga scolii laughingmai bine alergi 3 ture de bloc. Eu personal nu as folosi pentru ca nu sunt sanatoase, dau dependenta, iti ataca organismul, mai bine mananca un marlaughing

| cryssa a răspuns:

Bla bla blarolling eyes
droguri peste tot!
la scoala:dc nu sunt bune drogurile...alea alea
la tv la fel!
faceti prea multaa debandada cu drogurile astearolling eyes
mai bine ia-ti o carte si ocupa-ti timpulwinking
ia-ti gandul de la drogurilaughing))

| Lalala a răspuns:

Sunt cele mai naspa lucruri din lume, nu as folosi pentru ca imi stric viatawinkingsa nu faci vreo prostie

| BolO a răspuns:

Eu prima data am fumat muguri de la niste prieteni acum 2 ani la schoala. mi s-a facut rau si m-a luat salvarea. apoi la fel cu spasuri si alte porcarii. atunci mi se parea ca sunt cel mai smecher ca fumez dar acum cand ma gandesc ca am fost un fraier... iti spun. NU TE APUCA CA NU TE MAI POTZI LASA! oricat de ambitzios ai fi.