| mihaicelsfant a întrebat:

Ce parere aveti despre droguri? Ati fumat?

19 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am fumat si nici nu am o parere buna despre droguri. Cafeaua e singura substanta de care sunt dependent si nici asta nu ma incanta

| Freya1 a răspuns:

O parere foarte proasta si consider ca ar trebui sa nu existe, mai mult nu am ce sa spun.

| aXy99 a răspuns (pentru Freya1):

Majoritatea sunt medicamente sau derivate ale acestora. Cum sa nu existe?

| Freya1 a răspuns (pentru aXy99):

Ma refer la droguri, droguri ce iti fac rau nu ce te vindeca.
Dar cred ca stiai la ce ma refer dar nah.

| aXy99 a răspuns (pentru Freya1):

Da, drogurile alea in doze potrivite sunt folosite de catre medici.

| Yurisa a răspuns:

"Ati fumat?" Depinde la ce te referi laughing

| mihaicelsfant explică (pentru Yurisa):

Drogurilaughing iarba, legale, otrava de sobolani ect...

| Yurisa a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Am experimentat de cateva ori ceva verde dar nu pot sa zic ca este ceva "out of this world". Lumea exagereaza laughing

| CleanHeart a răspuns:

O parere proasta

| wpetterssone a răspuns:

Nu am fumat, de asemenea nu m-am dopat cu droguri.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Nu...asta-mi mai lipseste ca si-asa n-am toate tiglele pe casa

| mihaicelsfant explică (pentru IoanaRoman09):

Esti ca minelaughing

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Intr-adevar avem multe in comun din cate observ : ))

| mihaicelsfant explică (pentru IoanaRoman09):

Lini pe mana ai?laughing daca stii la ce ma refer

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Am si de alea

| mihaicelsfant explică (pentru IoanaRoman09):

Nu esti singurawinking

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Desi regret...dar asta e

| Nevroza a răspuns:

Invata sa fi fericit fara droguri, sa uiti fara alcool si sa iubesti fara conditie.

| EuNuAltu a răspuns:

Nu fumez, dar stau la 30 de km de Olanda, aproape toată lumea fumează iarbă aici. Părerea mea? O urăsc, numa mirosul de iarbă mă scoate din minți, nu-mi plac deloc oamenii care fumează sau se droghează. Mie mi se pare că acești oameni sunt slabi, nu au putere de decizie.