| elutzagty a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care fumeaza ppaie...si fata mai este si bruneta cu fite si sclifosita\?

Răspuns Câştigător
| xxxxTipaxxxxBrunetaxxxx a răspuns:

Cocalara, unei fete nu ii va sta bine niciodata sa fumeze nu in viata asta. E la mintea cocosului daca fumeaza fumeaza ca sa atraga atentia baietilor si in cazul parului vopsit exact ca o tata. Orcum daca are inima mare nu se pune. Orce persoana are calitati si defecte. Bafta! Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Asta e profilul de pitipoanca a zilei de azi!

| Rockart a răspuns:

Nu prea bună. De fapt, îmi e cam silă de fetele în genul.

| IsBlacks a răspuns:

Ppai insemnand tigari gen virginia, kent nanotek? daca da ***. pitipoance. nici eu nu le pot suporta am patit si eu o data la metrou la unirii sa imi ceara una o tigara si i-am dat kent8(asta fumez) si s-a uitat stramb si m-a intrebat daca n-am slimurirolling on the floor