| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre introvertiti? evident k eu sunt asa

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Si eu sunt introvertit. Prima parere e ca introvertitilor le este mult mai greu sa coexiste cu ceilalti, dat fiind faptul ca traim intr-o societate de tip extrovert.
In rest isi aduc si ei contributia la fel cum o fac si ceilalti, dar in felul lor.

5 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Îmi place. E rușinos, timid, la locul lui...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intovertit,extrovertit ce conteaza? toti traim in aceeasi jungla sociala!

| Sociopat a răspuns (pentru anonim_4396):

Conteaza,pentru ca in jungla sociala introvertitii ajung sa fie prada extrovertitilor.De asemenea extroveritii si introvertitii alcatuiesc "jungla" deci conteaza foarte mult.Nu ti-a iesit schema asta care era menita sa te faca sa pari un smecher profund si society hating ***.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Şi eu sunt tot aşa, deci nu-mi dau cu părerea, că nu-mi place să spun ce părere am despre mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine sa fii introvertit decat sa sfueri de fonomenul "k".
Revenind la intrebare, am o parere buna avand in vedere ca si eu am momente in care ma regasesc in aceasta categorie.