| mihamica a întrebat:

Ce parere aveti despre justin bieberlove struck? nu ca e cel mai frumos baiat din lume? voi ce >credeti:`pro` sau `contra`?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand se va insura pustiul va fi un val de sinucideri in lumeoh go on

| Marynna a răspuns:

Mie personal nu imi place justin bieber. dar nici nu fac ca altele care zic IL URASC PE JUSTIN BIEBER! ca sa urasti pe cineva trebuie ca acel cineva sa iti fi facut ceva, iar justin bieber nu mi-a facut nimiclaughing

Daca mie nu imi place, nu inseamna ca altor persoane nu le place. Uite, si mie imi place Lady Gaga(cum canta), si stiu ca sunt persoane carora nu le place Lady Gaga, asta nu inseamna ca am ceva cu acele persoane, stii tu, GUSTURILE NU SE DISCUTAhappy

| αndï a răspuns:

Nu draga nu e cel mai frumos baiat din lume, se gasesc si altiibatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| Alii a răspuns:

Este frumos. Da nu e cel mai frumos din lumeeewinking

| Îți dăăă ariiiipi! a răspuns:

Sunt neutra in cea ce il priveste pe Justin Bieber, n-am nimic cu el. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idem onutzustraight face