| Ađııa a întrebat:

Ce parere aveti despre Justin si Selena? >: Ce credeti despre avortul Selenei? Vreau sa stiu si eu parerile voastre. [nu sunt fana, sunt doar curioasa la fel ca si unii dintre voi.winking]
Aaaa, dau si fundita pentru cel mai argumentat raspuns. :]

Răspuns Câştigător
| littleblackgirl a răspuns:

Se zicea ca Selena este cu Justin doar pentru. publicitate, si ca Justin nu a iubit-o niciodata. Insa dupa cum se afiseaza in public, nu cred ca este adevarat. Este posibil ca Selena sa fi avut doar o indigestie, nu neaparat o sarcina nedorita, pentru. ca sunt aceleasi simptome, insa presa speculeaza multe lucruri, cum ar fi ca a ajuns la sectia de ginecologie. Si chiar daca ar fi fost o sarcina, ar fi fost problema lor, (chiar daca Selena este cam mica) si daca ar fi vrut ar fi facut stirea publica, daca nu, nu. Nici eu nu sunt o fana, sunt doar curioasa, si am citit. big grin

6 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Dacă s-ar lăsa de cântat (şi, mai nou, de actorie), ar fi preferaţii mei, le-aş ridica (virgulă) câte o statuie, pe cuvânt! Cât despre (aşa-zis-ul) avort, nu cred în el. Selena n-a fost însărcinată!
Cel puţin nu cu Justin...

| TrendyHedgehog a răspuns:

Da...sunt un cuplu frumusel.Nu prea imi place de nici unul dar n-am nimic cu ei.Despre avort nu cred ca e adevarat.Pana la urma stiu si ei sa se protejeze.Si daca ar fi fost o sarcina ar fi prezentat acele simtome cu greturi etc. dupa 3 luni ca atunci incepi sa simti copilul si dupa 3 luni nu mai poti sa avortezi, e prea riscant.Eu zic ca a avut probleme de sanatate nu o sarcina.

| claudiu_7386 a răspuns:

Cine-s astia? Cum sa faca avort?!

Răspuns utilizator avertizat
| WooppS a răspuns:

Eeh sa descurcat selena la pat.a facut hocus hocus pocus crste carasu lu barbosusmug eu cred ca este prea mica pentru asa cevasmug

| cx2011 a răspuns:

Poate cine stie la cate fac starurile in ziua de azi sor fii si ei...